کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام سایت، جدید ترین مطالب سایت را در تلگرام خود مشاهده کنید

Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

موثرتین جملات و یک عقیده خوب برای موفقیت

28 فوریه 2021
220 views
بدون نظر

جملات انگیزشی موفقیت چه نقشی در رشد و توسعه زندگی ما ایفا می‌ کنند؟   

برای شروع هر کاری باید انگیزه داشت اگر هر فرد سالم باشد در زندگی می تواند خوب فکر کند   باید همیشه  به چیزای مثبت و خوب فکر کرد ویک حال خوب برای خود بسازیم خواستن توانستن است وقتی انسان هدفی داشته باشد باید بگوید که من می توانم  برای شروع هر کاری باید برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری داشته باشید. در غیر این صورت مشخص نیست که به سمت چه مقصدی در حرکت هستید و به کجا رهسپار می‌شوید. بزرگان در زمینه‌های علمی و ادبی مختلف جملاتی درباره اهمیت تعیین هدف در زندگی به یادگار گذاشته‌اند

روزهای بی‌حوصلگی و بی‌انگیزگی برای همه ما وجود دارد. گاهی اوقات، با وجود میل و علاقه‌ای که به انجام کارهای مختلف داریم، به شدت بی‌حوصله می‌شویم و انگیزه کافی برای حرکت کردن به سمت پیشرفت و هدف را از دست می‌دهیم. در چنین موقعیت‌هایی، بزرگترین اشتباه بها دادن به حس و حال بی‌انگیزگی است. باید بر این احساس غلبه کنیم و سعی کنیم با روشی مناسب، انرژی خود را مجددا احیا نماییم. یکی از روش‌های مناسب برای غلبه بر بی‌انگیزگی و فقدانِ انرژی لازم برای شروع کارها، مراجعه به جملات انگیزشی موفقیت است. مرور این جملات تا حدود زیادی باعث می‌شود تا تلنگری به ما وارد شود و دوباره راه‌مان را برای رسیدن به اهدافی خوب و زیبا ادامه بدهیم.

برای اینکه بر سکوی برترین‌ها بایستید، باید تلاش کنید. واقعیت این است که بدون تلاش کردن هرگز موفقیتی عاید شما نخواهد شد. اگر تصور شما از موفقیت و کامیابی به دست آوردن بهترین نتایج، بدون هیچ‌گونه دردسر و زحمت است، قطعا نمی‌توانید به جایگاهی شایسته دست پیدا کنید. موفقیت و شادمانی نتیجه تلاش‌ها و پشتکاری مستمر است اگر بتوانید چیزی را تصور کنید پس دسترسی به آن هم قطعا ممکن است. اگر آرزو می‌کنید که به شخصیت خاصی بدل بشوید حتما می‌توانید این تغییر را تجربه کنید. آرزوهای ما متناسب با ظرف واقعیت شکل می‌گیرند. پس ماورایی و دست‌نیافتنی نخواهند بود.

جملات-انگیزشی-کسب-و-کار

alw1.ir

بازنده کسی است که در انتظار معجزه می ماند.

تا کسی از راه برسد و آرزوهایش را برآورده سازد

باور کن همه به دنبال رسیدن به آرزوهای خودشان هستند

خودت معجزه زندگی خودت باش

محدودیت های ذهنی ات را کنار بگذار

باورهای صحیح خود را تقویت کن

و بسوی موفقیت گام بردار.

موفقیت‌هایی که افراد صبور به دست می‌آورند در واقع همان موفقیت‌هایی هستند که افراد عجول از دست داده‌اند

یک انسان موفق کسی است که بتواند از آجرهایی که به سمتش پرت می‌کنند، یک زیربنای محکم بسازد.)

1-موفقیت : یعنی پشت سر گذاشتن هر شکست بعد از شکست قبلی، بدون این که از اشتیاق شما کم شده باشد

2- موفق شدن : به این معنا نیست که هیچگاه اشتباه نکرده باشیم. بلکه بدین معناست که یک اشتباه را تکرار نکرده باشیم    همچنین سایر افراد مشهور و موفق نیز درباره ثروت و ثروتمندی نظرات و دیدگاه‌های جالبی دارند:

1- فلسفه ثروتمند بودن و فقر افراد دو چیز است: افراد فقیر مقداری از پول خود را که بعد از خرج کردن باقی می‌ماند، پس‌انداز می‌کنند و افراد ثروتمند اول پس‌انداز می‌کنند و مابقی پول خود را خرج می‌نمایند.)

۲- یکی از جالب‌ترین “این که در فقر متولد شده‌ای تقصیر تو نیست اما این که در فقر بمیری کاملاً تقصیر خود تو است.

۳- هنگامی که در جوانی بودم گمان می‌کردم مهم‌ترین چیز در زندگی پول است و اکنون که به پیری رسیده‌ام فهمیدم دقیقاً همینطور است.

۴- درباره ثروتمند بودن این گونه عقیده دارد: “اگر هدف تو ثروتمند بودن است باید ذهن تو نیز برای آن آماده باشد. پس لازم است تمام تفکراتی را که درباره فقر در ذهن خود داری دور بریزی و افکار بهتری را جایگزین آن‌ها کنید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت گوگل مراجعه فرمایید.


لینک کوتاه مطلب

https://alw1.ir/?p=89

برچسب ها

مطالب مشابه